SÉCAREL. Äldste med korg.

1495799. SÉCAREL. Äldste med korg.

Chrysoelephantinsk skulptur i elfenben och guldbrons.
Signerad. Marmor-bas [Ladda ner video] (https://we.tl/t-qeXLgjGl7R)
31,5x12,5x11 cm.

Marmorsockel med spricka och slitage i guld. Bifogat garantiintyg utfärdat av Spanska antikvarumsförbundet.

Nej, betalas av säljaren

31,5x12,5x11 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 362