SÉCAREL. Gammal man med korg.

1495799. SÉCAREL. Gammal man med korg.

Krysoelefantin skulptur i elfenben och förgylld brons.
Signerad. Marmor bas. [Ladda ner video] (https://we.tl/t-qeXLgjGl7R)
31,5 x 12,5 x 11 cm.

Marmorsockel med spricka och slitage på guldet. Bifogat är ett garantiintyg utfärdat av den spanska antikvariska federationen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5 x 12,5 x 11 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 285