1492877. HENRIK NORDENBERG. Olja på duk, hushållssysslor, signerad Henrik Nordenberg D.f.

60 x 46, ram 85 x 71 cm.

Färgbortfall på duken
Skador på ramen.

60 x 46, ram 85 x 71 cm.

Färgbortfall på duken
Skador på ramen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Tavelvägg, gallerian
Föremålsnr
1492877

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 889