HENRIK NORDENBERG. Olja på duk, hushållssysslor, signerad Henrik Nordenberg D.f.

1492877. HENRIK NORDENBERG. Olja på duk, hushållssysslor, signerad Henrik Nordenberg D.f.

60 x 46, ram 85 x 71 cm.

Färgbortfall på duken
Skador på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 46, ram 85 x 71 cm.

Färgbortfall på duken
Skador på ramen.

Antal besök: 2 604