BAJONETTER, 3 st, 18-1900-tal.

1490255. BAJONETTER, 3 st, 18-1900-tal.

Kirrschbaum & Co, Tyskland, längd inkl. balja 54 cm
Armés de St Etienne, 1878, Frankrike, längd 64 cm
Omärkt bajonett, längd inkl. läderbalja 42 cm.

Märken, skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken, skador och slitage.

Antal besök: 825