Kirrschbaum & Co, Tyskland, längd inkl. balja 54 cm
Armés de St Etienne, 1878, Frankrike, längd 64 cm
Omärkt bajonett, längd inkl. läderbalja 42 cm.
Märken, skador och slitage.
Märken, skador och slitage.