TELEFONHYLLA, teakfanér/string, 1900-talets mitt.

1487356. TELEFONHYLLA, teakfanér/string, 1900-talets mitt.

Bredd 35 cm. Djup 22 cm. Höjd 21 cm.

Mindre skavmärken och slitage förekommer.

Antal besök: 408