LINDORM LILJEFORS. Älg i höstskog, olja på pannå, signerad.

1486763. LINDORM LILJEFORS. Älg i höstskog, olja på pannå, signerad.

Ca 41x56 cm.

Lindorm Liljefors (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 41x56 cm.

Lindorm Liljefors (1909–1985)

Antal besök: 707