Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EDGAR WALLIN. Stockholmsmotiv, olja på pannå, signerad och daterad 1948.
1484076. EDGAR WALLIN. Stockholmsmotiv, olja på pannå, signerad och daterad 1948.
43 x 55 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
43 x 55 cm.
Fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
579