NORDISK FAMILJEBOKS sportlexikon (7) 1930-40-tal.

147680. NORDISK FAMILJEBOKS sportlexikon (7) 1930-40-tal.

Komplett sportlexikon i 6 delar + 1 udda lexikon del 4.
Halvfranska band.

"NOTERA ATT FÖREMÅLEN FINNS PLACERADE I HÄSSLEHOLM".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvfranska band.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 507