ANNE NILSSON. GLAS, 4 st, Orrefors "Clown" sent 1900-tal.

1476701. ANNE NILSSON. GLAS, 4 st, Orrefors "Clown" sent 1900-tal.

höjd 19 cm.

mindre bruksslitage.

höjd 19 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 634