BYRÅ, gustaviansk stil, 2000-tal.

1475240. BYRÅ, gustaviansk stil, 2000-tal.

Tre lådor.
Längd 85, bredd 44, höjd 83,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre lådor.

Bruksslitage, märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 879