FICKUR, silver, Longines, 1900-talets första hälft.

1473717. FICKUR, silver, Longines, 1900-talets första hälft.

Diameter 50 mm.

Glas och boett med mindre repor och märken. Fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50 mm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 551