TAGE ERIKSSON. Kustbild, olja på duk, signerad.

1472797. TAGE ERIKSSON. Kustbild, olja på duk, signerad.

44 x 61 cm.

Tage Eriksson (1916–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 61 cm.

Tage Eriksson (1916–2003)

Antal besök: 646