Svart läder med beslag av mässing. En ficka utvändigt. Märkt "MULBERRY" samt med numrerad mässingsplakett. Ställbar axelrem. 32 x 27 x 6 cm.
Dustbag medföljer.
Bruksslitage, märke.
Dustbag medföljer.
Bruksslitage, märke.