HÄNGLÅS samt NYCKEL, Louis Vuitton.

1471650. HÄNGLÅS samt NYCKEL, Louis Vuitton.

Polerad mässing. Märkt nr "452", med två nycklar.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 969