PIEDESTAL, mahogny med slungade ben, barockstil.

1469217. PIEDESTAL, mahogny med slungade ben, barockstil.

Diameter 30, höjd 100 cm.

Smärre repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30, höjd 100 cm.

Antal besök: 1 025