SOFFBORD, Westerbergs Möbler, Tranås, teak/ek, 1950-tal.

1469173. SOFFBORD, Westerbergs Möbler, Tranås, teak/ek, 1950-tal.

Längd 130, bredd 88, höjd 61 cm.

Smärre fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 126