SOFFA, mahogny, nyrenässans.

1465649. SOFFA, mahogny, nyrenässans.

Längd 135 cm.

Bruksslitage samt ett armstöd med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 135 cm.

Antal besök: 498