SKÅL samt LOCKSKÅL, glas, Böhmisk, 1900-tal.

146511. SKÅL samt LOCKSKÅL, glas, Böhmisk, 1900-tal.

Skål, höjd 7 cm.
Lockskål , höjd ca 11.5 cm.

Bruksslitage. Smärre enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, höjd 7 cm.
Lockskål , höjd ca 11.5 cm.

Antal besök: 581