8 st bordsgafflar längd 17,5 cm
8 st bordsknivar längd 19,5 cm
8 st bordskedar längd 19 cm
7 st förrättsgaffel längd 13,5 cm
7 st förrättsskniv längd 16,3 cm
10 st kaffeskedar längd 11 cm
Olika årsstämplar.
Bruksskick.
8 st bordskedar längd 19 cm
10 st kaffeskedar längd 11 cm
Olika årsstämplar.
Bruksskick.