Pokal, sigill, servettring, sockertång, nålhus, tesked, dessertsked i olika modeller och utföranden.
Norsk kakspade.
Såsslev, Gustaf Lindegren, Hälsningborg, verksam 1826 - 1845.

Slitage, gravyrer, servettring och sigill med bucklor. Såsslev lagad.

Spinner 67273826e6c9796ea75b539cadbf9e8539db96d3529f8c1033fcf648bab5202e

Norsk kakspade.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Föremålsnr
14627
Antal besök: 234

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!