Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Pokal, sigill, servettring, sockertång, nålhus, tesked, dessertsked i olika modeller och utföranden.
Norsk kakspade.
Såsslev, Gustaf Lindegren, Hälsningborg, verksam 1826 - 1845.

Slitage, gravyrer, servettring och sigill med bucklor. Såsslev lagad.

Spinner 67273826e6c9796ea75b539cadbf9e8539db96d3529f8c1033fcf648bab5202e

Norsk kakspade.

Transport: Från 22 EUR

Hämta på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
43 EUR
Övriga EU
43 EUR

Försäkringskostnad kan tillkomma.

Transport till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
22 EUR
Tyskland
35 EUR

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Föremålsnr
14627

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 192

När du blir kund godkänner du integritetspolicyn och användarvillkoren.

Har du redan ett konto? Härligt!