TAGE ERIKSSON. "Kustbild-Fotö", olja på duk, signerad.

1461881. TAGE ERIKSSON. "Kustbild-Fotö", olja på duk, signerad.

33 x 40 cm.

Tage Eriksson (1916–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 40 cm.

Tage Eriksson (1916–2003)

Antal besök: 580