Storlek 2.2 x 1.1 cm, total vikt 12.2 gram. Stämplade Stigbert och HE (Engelbert), Stockholm 1965.
A pair of cufflinks in 18 K gold and white gold with 2 small single cut diamonds. Hallmarked Stigbert och HE (Engelbert), Stockholm 1965.
Smärre bruksslitage.