MARION BELIN. Modell, färglitografi, signerad och numrerad 28/290.

1459018. MARION BELIN. Modell, färglitografi, signerad och numrerad 28/290.

Bildyta 30 x 40 cm.

ej examinerad ur ram.

Marion Belin (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30 x 40 cm.

ej examinerad ur ram.

Marion Belin (1933–2022)

Antal besök: 508