1457353. BARSKÅP, barockstil, 1900-talets andra hälft.

Överdel med glasat dörrpar med dekor av smide samt snurrbar bardel.
Längd 100, bredd 50, höjd 168 cm.

Bruksslitage samt nagg på glashyllor.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1457353

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 431