OVE VAKSBERG. Färgserigrafi, signerad och numrerad 156/475.

1456204. OVE VAKSBERG. Färgserigrafi, signerad och numrerad 156/475.

Bildmått ca 38 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 38 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 455