1454297. FÅTÖLJER, 1 par, 1900/2000-tal.

Sitthöjd 44, rygghöjd 91 cm.

Slitage på fötterna samt bruksslitage.

Sitthöjd 44, rygghöjd 91 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1454297

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 220