1454164. KARMSTOLAR, 1 par, björk, empire.

Sitthöjd 50, rygghöjd 87 cm.

Lösa armstöd, lagningar samt åldersslitage.

Sitthöjd 50, rygghöjd 87 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1454164

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 192