ARMBANDSUR, Alfa, stål/doublé, manuell. 1970-tal.

1453399. ARMBANDSUR, Alfa, stål/doublé, manuell. 1970-tal.

Herrur 34x34 mm
Boett nr. 1945
Datum
Plexiglas
Resårlänk.

Märken, repor och slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur 34x34 mm
Boett nr. 1945
Datum
Plexiglas
Resårlänk.

Antal besök: 727