1453014. MAN RAY. "Electro magie electro image". Färgakvatint, signerad och numrerad 14/150.

18,5 x 13,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

18,5 x 13,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vägg Kassa
Föremålsnr
1453014

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 231