Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
LG LUNDBERG. "Extension". Blandteknik med collage på papper, signerad och daterad 1979.
1452697. LG LUNDBERG. "Extension". Blandteknik med collage på papper, signerad och daterad 1979.
39 x 62 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 62 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
762