SALONGSMÖBEL, 10 delar, rokokostil, 1900-tal.

1446414. SALONGSMÖBEL, 10 delar, rokokostil, 1900-tal.

soffa, bord, 6 stolar (3+3), 2 karmstolar, vitmålade.

slitage, delvis kraftig, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 610