1443874. GÖSTA WERNER. "Bornholm i Kattegatt", akvarell, signerad.

Ca 19x38 cm.

Gösta Werner (1909–1989)

Ca 19x38 cm.

Gösta Werner (1909–1989)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 2
Föremålsnr
1443874

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 284