GÖSTA WERNER. Färlitografi, signerad.

1443853. GÖSTA WERNER. Färlitografi, signerad.

Bildyta ca 41x28 cm.

Bucklig passepartout, blad lossad. Ej examinerad ur ram.

Gösta Werner (1909–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 41x28 cm.

Gösta Werner (1909–1989)

Antal besök: 517