Ljusstakar, barockstil, Gamleby, Norden, höjd 17 cm
Nattljusstakar, Scandia Malm, höjd 6 cm
Ljusstaker, höga, ostämplade, höjd 23 cm.
Märken, repor och slitage, monogram.