1443780. LJUSSTAKAR, 3 par, mässing.

Ljusstakar, barockstil, Gamleby, Norden, höjd 17 cm
Nattljusstakar, Scandia Malm, höjd 6 cm
Ljusstaker, höga, ostämplade, höjd 23 cm.

Märken, repor och slitage, monogram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
4Vitrin
Föremålsnr
1443780

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 302