PIERRE FORSSELL, ljusstakar 3 st, mässing Skultuna.

1443769. PIERRE FORSSELL, ljusstakar 3 st, mässing Skultuna.

Märkta X10 1607. Höjd 19-23 cm.

Märken, repor och slitage. Gravyr på en fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 800