BERTIL VALLIEN. Flaskor, 3 st, glas, signerade, Kosta Boda, Atelier.

1443697. BERTIL VALLIEN. Flaskor, 3 st, glas, signerade, Kosta Boda, Atelier.

Höjd 10-28 cm.

Nagg på foten på den höga flaskan.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10-28 cm.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 919