JOHN LEWIN. "Blomman o Insekten". Olja på duk, signerad.

1443184. JOHN LEWIN. "Blomman o Insekten". Olja på duk, signerad.

67 x 97 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 97 cm.

Antal besök: 692