BROSCH, Nanna Ditzel (1923-2005) för Georg Jensen, Sterlingsilver.

1442665. BROSCH, Nanna Ditzel (1923-2005) för Georg Jensen, Sterlingsilver.

Brosch Georg Jensen Sterlingsilver, designnummer 337B, design Nanna Ditzel 1960-tal, märkt: 925S Denmark Georg Jensen 337B, ca 4 cm och väger 11,57 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 723