HANS EKVALL. Landskap med träd, färglitografi, signerad.

1441299. HANS EKVALL. Landskap med träd, färglitografi, signerad.

191/260, ramstorlek 57 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 677