FAT, 10 st, porslin, Kina och Japan 18/1900-tal.

1440876. FAT, 10 st, porslin, Kina och Japan 18/1900-tal.

Dekor i imarifärger samt underglsyrblått. Diameter ca 21 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 848