ROTKORG, allmoge, 1800-tal.

1440497. ROTKORG, allmoge, 1800-tal.

Diameter ca. 38 cm.

Slitage. Skador.

Diameter ca. 38 cm.

Slitage. Skador.

Antal besök: 369