Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Övrigt
Övrigt
MÄRTA MÅRLIND, troll, 2 st, signerade och daterade -72.
1439990. MÄRTA MÅRLIND, troll, 2 st, signerade och daterade -72.
Höjd ca 27-29 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 27-29 cm.
Mindre slitage.
Göteborgs Auktionsverk
2 562