MÄRTA MÅRLIND, troll, 2 st, signerade och daterade -72.

1439990. MÄRTA MÅRLIND, troll, 2 st, signerade och daterade -72.

Höjd ca 27-29 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27-29 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 2 562