SOFFA, 1950/60-tal.

1430126. SOFFA, 1950/60-tal.

Längd 238 cm
Rygghöjd 72 cm.

Slitage, fläckar, stötmärken. Textil under sittdynor skadat. Viss lukt.

Gör en kostnadsfri värdering!
1430126. SOFFA, 1950/60-tal.

Längd 238 cm
Rygghöjd 72 cm.

Antal besök: 3 395