VÄSKA och TELEFONFODRAL, Adax.

1419888. VÄSKA och TELEFONFODRAL, Adax.

Väska av svart skinn. Justerbar axelrem. Sex innerfack varav tre med dragkedjor. Märkt "Adax" och numrerad: 225188.
30 x 23 x 9 cm.
Telefonfodral/portmonnä i svart skinn.
Dust bag medföljer.
-Ett utterfack för telefonen,
-Portmonnä Invändigt tre fack, ett myntfack med dragkedja samt 3 st kortfack. Märkt "Adax" numererad: 441292.
16 x 8 x 3 cm.

Smärre slitage, repor. Telefonfodral/portmonnä i nyskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 23 x 9 cm.
Dust bag medföljer.
-Ett utterfack för telefonen,
16 x 8 x 3 cm.

Antal besök: 1 075