1417706. TOULOUSE-LAUTREC. Efter. Figur, färglitografi, monogramsignerad i trycket.

bildyta 40 x 31 cm.

ej examinerad ur ram.

bildyta 40 x 31 cm.

ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 5
Föremålsnr
1417706

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 190