1416736. GUSTAF AXEL BERG, Fåtöljer, 1 par, "Torparen", 1940-tal.

Sitthöjd 37-40, rygghöjd 89-92 cm, en signerad.

Slitage, borrhål på en karm samt fläckig klädsel.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1416736

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 370