1416652. FRANS LARSSON. FRANS LARSSON.Hos Doktorn, olja på pannå, signerad F.L.

22 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Frans Larsson (1894–1957)

22 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Frans Larsson (1894–1957)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 2
Föremålsnr
1416652

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 260