FOTOGENLAMPA, majolika/metall, 1900-talets första hälft.

1415803. FOTOGENLAMPA, majolika/metall, 1900-talets första hälft.

Höjd 57 cm inkl fotogenglaset.

Små naggar på insidan av glaskupan och överdelen samt övrigt åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 397