APOTEKSFLASKOR, 8 stycken, 1900-talets första hälft.

1415549. APOTEKSFLASKOR, 8 stycken, 1900-talets första hälft.

Några flaskor saknar propp.
Höjd 10 - 29 cm.

Små kant nagg på de större brukarna och övrigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några flaskor saknar propp.
Höjd 10 - 29 cm.

Antal besök: 423